Среда,08.12.2021,14:36:47
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » Статьи » Материалы "Д&Ч"

"МИТЦІ ДУНАЮ 2007"

    

  Цей амбіційний конкурс об'єднує дітей 13-ти країн цього регіону. Конкурс є основним елементом Дня Дунаю 2007, з акцентом на ключову тему про складність дунайських рік, їх зв'язок з землею, з тваринами, містами та людьми: Дунай - це життєвий простір!

     Конкурс має два рівні: національний та міжнародний. Перший буде проведено у кожній країні і вибрані національні переможці отримають призи. Їх також запросять взяти участь у міжнародному конкурсі у Відні восени 2007 року, де вони візьмуть участь у цікавій програмі.

     Єдиною умовою конкурсу є творчість та натхнення. Для участі організуйте у вашій школі похід на ріку в кінці травня 2007 року. Для школярів ідея полягає в тому, щоби відтворити природними річковими матеріалами те, що вони побачать через творчі роботи на березі річки. Це можуть бути скульптури, картини, мозаїка чи колаж з каміння, сухого дерева, болота чи навіть сміття зібраного на березі ріки. Діти повинні подумати, що означає для них Дунай і зобразити це в своїх творах.

     Для участі в конкурсі зробіть фото вашого твору, та вишліть до організаторів конкурсу у вашій країні звичайною чи електронною поштою (див. нижче). Кінцевий термін подачі фотографій - 5 липня 2007 року.

     Творці найкращих творів отримають титул "Митець Дунаю" - це може бути окремий учасник або команда учнів до 3-х чоловік.

ПРИЗИ:

     Національні призи будуть різними у різних країнах. Переможці національного конкурсу будуть запрошені представляти свою країну на Міжнародному конкурсі "Митець Дунаю" восени 2007 року.

Інформацію про Ваше бажання взяти участь у конкурсі, плани щодо святкування Дня Дунаю а також фотографії ВАШИХ робіт просимо надсилати Національному представнику DEF в Україні - ЗЦ УВВЛ за адресою:

Західний центр Українського відділення Всесвітньої лабораторії (ЗЦ УВВЛ)

вул. Матейка 4, м. Львів, 79000 Тел: +38 032 245 94 21; fax: +38 032 245 94 21

E-mail: networld@lviv.farlep.net

Контактна особа: Данута Попадик

 

Детальнішу інформацію про День Дунаю можна отримати на: www.danubeday.org

Нравится
Категория: Материалы "Д&Ч" | Добавил: Администратор (28.06.2007)
Просмотров: 4421 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]