Вторник,18.01.2022,10:39:18
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2016 » Август » 17 » Кілійське відділення поліції просить громадян повідомляти про підозрілих осіб та предмети
07:58:21
Кілійське відділення поліції просить громадян повідомляти про підозрілих осіб та предмети

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

У зв’язку зі складною загальнополітичною ситуацією  в Україні та можливими проявами тероризму , на території Одеської області проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на протидію екстремістським  та терористичним актам.

З метою забезпечення належного правопорядку, недопущення травмування і загибелі громадян, Кілійське відділення поліції звертається до усіх мешканців та гостей району з проханням повідомляти інформацію щодо виявлення підозрілих предметів (покинуті сумки,валізи, ящики),  у тому числі груп осіб,поведінка чи зовнішній вигляд яких викликають підозру. Пересування невстановленої техніки, що тривалий час знаходяться без нагляду, тимчасові поселення незнайомих осіб, які викликають підозру або виношують наміри скоєння терористичних актів та сепаратистські наміри по нагнітанню обстановки.

У разі виявлення подібних фактів просимо негайно повідомити до чергової частини  Кілійського відділення поліції (4-22-60, 102)

 

 

                                                                            І. Я. Бурлаку,

начальник сектора Кілійського ВП

                                                                           

Поделиться:
Просмотров: 818 | Добавил: irina_digich | Рейтинг: 0.0/0
Новости: самые комментируемые | самые читаемые | самые рейтинговые
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]