Четверг,15.11.2018,18:30:42
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: stranger, Just_Fun, korr, TeEd  
Килийский форум - форум г. Килия. Общение, объявления » Килийский форум. Добро пожаловать! » Политические дебаты » Будет ли у Украины достойный лидер? (Азаров поспорил с академиком о генетике украинского народа)
Будет ли у Украины достойный лидер?
phoenixДата: Суббота, 03.09.2011, 14:18:40 | Сообщение # 31
Майор
Статус: Offline
А я бы обратила внимание на то, что члена партии "Батькивщина" на форуме, судя по отзывам , уважают, а Тимошенко...ну не очень, Значит здесь не политическая заангажированность? wink

ЭстаДата: Суббота, 03.09.2011, 16:05:17 | Сообщение # 32
Полковник
:D Знову " про ту ж саму рибу і ті ж самі гроші". Про цей газ про ці угоди мені вже набридло і читати і слухати. Мелеться одне й те ж щось незрозуміле. ОДНІ КАЖУТЬ ОДНЕ - інші торують інше. ТАК НЕ БУВАЄ. Злочин або є або його не має. З усіх матеріалів преси і владної і не владної не має точної відповіді про дійсний злочин за який судять ЮВТ. АЛЕ Я НЕ ПРО ЦЕ не про газ і не про угоди. Мені цікаво інше. Я особисто як людина пересічна і далека від бізнесу і політики не відчуваю ніякої ні користі від цього газу ні збитку. На нашому місцевому рівні анічогісінько не змінювалось за всі ці роки. Хіба що ЮВТ В 2008 РОЦІ ЗАРПЛАТНЮ БЮДЖЕТНИКАМ ПІДВИЩИЛА І ТАКИ ЗНАЧУЩЕ. Правда вони про це швиденеьеко забули. Та то таке... НЕ МОЖНА людину так ненавидіти і так нищити тільки за політичні рішення.НУ ЗОВСІМ Я цього не сприймаю і не розумію. ОСЬ Ви АБМОХС САМЕ ВИ а не ті що там в уряді за що ви ненавидите цю жінку? МЕНІ ЦЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗРОЗУМІТИ...

Добавлено (03 Сен 2011, 17:05:17)
---------------------------------------------
biggrin Вибачайте PHOENIX не помітила спочатку ваш пост. АЛЕ окрім мене тему ЮВТ ніхто не піднімав. ТО ж виходить ваш пост має до мене пряме відношення. ТА на превеликий жаль можу вам повідомити що якби в партії ЮВТ НА ВСІХ РІВНЯХ БУЛИ ТАКІ ЛЮДИ ЯК Я - сьгодні б вона не була б не там де вона є. БО ПАРТІЙЦІ мають бути не продажними і проводити роботу не за гроші а мати інші приорітети. НА жаль ЮВТ так я думаю не цікавилась своїми рядовими членами партії і своїми низовими організаціями. ВОЖДІЗМ який нищить ініціативу який не прислуховується до розумних думок пересічних громадян - приречений на знищення. ТОМУ ВИ -PHOENIX - на жаль - гарним пальчиком в чистісіньке небо... smile

Capatio malevolentiae.

БобиДата: Суббота, 03.09.2011, 17:44:31 | Сообщение # 33
Капитан
Quote (Эста)
Вибачайте PHOENIX не помітила спочатку ваш пост.
Я думаю phoenix имела ввиду Дубового, а не Вас? dry Или я не поняла?
Quote (Эста)
що якби в партії ЮВТ НА ВСІХ РІВНЯХ БУЛИ ТАКІ ЛЮДИ ЯК Я - сьгодні б вона не була б не там де вона є
А разве не от "Вождя" зависит окружение? Вы спросите г-жу Киселёву, за сколько она купила место Килийского главы "Батьківщини" ... biggrin Она продала Тимошенко за ма-а-а-хонькую подачку от "Сильної Україні", и Вы будете смеяться, но в Одесском штабе Батьківщини" всё хорошо знали и обещали принять меры "после выборов". И приняли! Больше в "Батьківщині" порядочных людей нет. Оставили только её подельников, с кем она "денюжку" делила!
Вы скажете - Одесса не Киев! Так таки и в Киеве знали! И тоже "приняли меры". Аналогичные Одесским. Так кто, уважаемая Эста, ей "дохтур?" biggrin
Quote (Эста)
З усіх матеріалів преси і владної і не владної не має точної відповіді про дійсний злочин за який судять
Самое страшное, что по закону она чиста! Но перед народом Украины она не отбелится даже дебильным - тупорылым судьёй Киреевым. Иногда кажется, что она ему заплатила, настолько глупо и непрофессионально он ведёт дело. Стыдно, что у нас такие судьи. angry

Сообщение отредактировал Боби - Суббота, 03.09.2011, 17:44:53

ЭстаДата: Суббота, 03.09.2011, 20:05:44 | Сообщение # 34
Полковник
Я ще раз приношу вибачення якщо знову щось наплутала і не до того звернулась. Чесно кажучи я ніколи не цікавилась місцевими партійними справами то ж все що ви пишете для мене новини і відкриття проте я не маю і не дуже бажаю мати відношення до подібних субжектів. Я пишу про те що бачу з навколишніх подій. І те що в партійних середовищах багато зрадників та людей непорядних видно здалеку і без напруження. То ж я вам і кажу що ЮВТ В СІЗО НЕ ЗА ЗЛОЧИНИ А ЗА ЗРАДУ ЇЇ ОТОЧЕННЯ. ЩО ж до того - що вона винна перед Українським народом. - smile МОЖЛИВО. Я ЦЬОГО НЕ ЗНАЮ. І СПРАВИ ЯКІ їй сьогодні інкримінують мене не переконують в її злочинності. А ЯКЩО ВИ маєте на увазі ті події які відбувались в 90 роки хх століття у нас в УКРАЇНІ ТО ТРЕБА БУЛО Б СУДИТИ ВСІХ. І ДІЮЧУ ВЛАДУ І МИНУЛУ І ПОЗАМИНУЛУ... А те що відбувається сьогодні вибачайте мені не зрозуміло. То ж і спілкуюсь з вами саме для того щоб дізнатись про те чого не знаю і чого не розумію. smile

Capatio malevolentiae.

елизаветтаДата: Воскресенье, 04.09.2011, 04:42:36 | Сообщение # 35
Герой клавиатурного труда
Quote (Эста)
І те що в партійних середовищах багато зрадників та людей непорядних видно здалеку
Питання лише в тому, чи то зрадники вони, чи навпаки, партія прямує не до задекларованої мети. wink Власно кажучи тут я не маю на увазі Кісєльову - з нею якраз все зрозуміло! biggrin Ми, кілійці, достатньо тривалий час знаємо цю пані, і розуміємо, чому в нашому місті гіпнотична харизма пані Тімошенко не на всіх діє. Це як би в Багдаді, наприклад, керувати партією чесноти поставили "багдадського злодія", смішно, та й годі! (Хоча особисто я і без Кісєльовоі пані Тимошенко ніколи не вірила. Ну, апріорі, не може злодійка вболівати за людей.)
Quote (Эста)
І СПРАВИ ЯКІ їй сьогодні інкримінують мене не переконують в її злочинності.
Та вони не кого не переконують. Не випадково пан Кірєєв не зміг навіть сформулювати остаточного обвинувачення. biggrin Цей суд - це фарс. Але це не означає, що Тимошенко не винна, як на мене, то їй дуже поталанило, що суддю вибирав комп'ютер а ні люди. Хоча і прокуратура наша бажає на краще. Але не забувайте, що всі ці люди і Кірєєв і Мєдвєдько і Пшонка були призначені ще при пані Тимошенко і вочевидь її дуже влаштовували. biggrin
Quote (Эста)
УКРАЇНІ ТО ТРЕБА БУЛО Б СУДИТИ ВСІХ. І ДІЮЧУ ВЛАДУ І МИНУЛУ І ПОЗАМИНУЛУ
Пробачте. Наразі судячи Тимошенко судять не владу! Я не бачу на лаві підсудних ні Ющенка ані Януковича, який теж керував кабміном досить тривалий час. Але щодо того що треба судити всіх, згодна. Не можна заплющувати очі на вбивства скоєні Кучмою і Літвиним. (А заперечувати їх вже смішно після останніх публікацій пана Мельніченка.) Обидва повинні сидіти разом з Луценком. wink

Сообщение отредактировал елизаветта - Воскресенье, 04.09.2011, 04:50:47

ЭстаДата: Воскресенье, 04.09.2011, 08:04:08 | Сообщение # 36
Полковник
ДЯКУЮ пані КОРОЛЕВО за пояснювальну розлогу відповідь. Про місцевих партійців мабуть таки з вами я теж згодна. Вони спроможні спаплюжити будь яку ідею і будь яку людину. ПРОТЕ я не отримала відповідь яку намагаюсь отримати від знавців політики: - то ж за які гріхи судять ЮВТ? Всі навколо твердять "злодійка" злодійка злодійка... А КОНКРЕТНО? ЩО ДЕ КОЛИ В КОГО ВОНА ВКРАЛА? Я це хочу знати. НІДЕ ні на одному сайті ні на одному форумі я цього не можу знайти. ВСІ її паплюжать сичать ненавистю а я не розумію за віщо такі могутні почуття? Ось про що я хочу знати. НА ПРОСТОМУ НА ЛЮДСЬКОМУ РІВНІ.Про що пишуть журналісти у всіХ виданнях я знаю. Я теж вмію читати. А ОСЬ ЗА ЩО цю жінку ненавидять в Кілії ... не можу досі зрозуміти. САМЕ про це йде мова в моїх питаннях. ЧЕКАЮ НА ВІДПОВІДЬ.

Capatio malevolentiae.

AbmohcДата: Воскресенье, 04.09.2011, 12:18:10 | Сообщение # 37
Рядовой
Quote (Эста)
А КОНКРЕТНО? ЩО ДЕ КОЛИ В КОГО ВОНА ВКРАЛА?
Я не королева и не король, к сожалению, а даже бывший член БЮТ, сначала (Житомирского осередка затем одного из местных, поймите, что не могу указать конкретно). Из БЮТа вышел сразу после подписания этих злополучных актов договора, так, как был шокирован действиями Тимошенко, которой я до этого очень, к моему стыду, верил. Вы спрашиваете, что она украла конкретно у нас? Надежду на экономическую независимость от нашего "заклятого друга и брата" России. Подобному преступлению нет и не будет прощения. Если балаганный суд Януковича её не посадит, что скорее всего и будет, её осудят люди - и жить на Украине эта армяноеврейка не будет. wink

ЭстаДата: Воскресенье, 04.09.2011, 12:39:34 | Сообщение # 38
Полковник
МЕНІ дуже прикро що в ЮВТ такі партійці були і є. То ж нічого нового окрім цих газових угод ніхто не може їй предявити. Я ТАК І ДУМАЛА. ПРОТЕ ВВАЖАЛА ЩО МОЖЛИВО ЧОГОСЬ НЕ ЗНАЮ. Тепер знаю точно вся ця ненависть яка мені була незрозумілою просто звичайна промивка почуттів і мізків людям які не вміють думати самостійно. Щож до злочинів то їх ніхто не збирається розкривати а тим більше засуджувати. Бо " рильце" виявляється в пушку та ще й в великому пушку у ВСІХ! В урядовців в парламентарів. в губернаторів у мерів: у всіх хто був і хто є при владі. ВСЕ ІНШЕ ВІД ЛУКАВОГО... ВИБАЧАЙТЕ АЛЕ В wink ЦІ ІГРИ Я НЕ ХОЧУ ГРАТИСЯ. wink

Capatio malevolentiae.

AbmohcДата: Воскресенье, 04.09.2011, 12:49:10 | Сообщение # 39
Рядовой
Quote (Эста)
То ж нічого нового окрім цих газових угод ніхто не може їй предявити.
cry
А хіба цього замало?!! surprised

елизаветтаДата: Воскресенье, 04.09.2011, 18:21:43 | Сообщение # 40
Quote (Эста)
ДЯКУЮ пані КОРОЛЕВО за пояснювальну розлогу відповідь.
Будь ласка! biggrin
Quote (Эста)
ПРОТЕ я не отримала відповідь яку намагаюсь отримати від знавців політики: - то ж за які гріхи судять ЮВТ?

За яку судять, чи за яку повинні судити... Це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. wink Судять за перевищення повноважень, а треба судити за зраду Батьківщини.

Добавлено (04 Сен 2011, 19:21:43)
---------------------------------------------

Quote (Эста)
ВИБАЧАЙТЕ АЛЕ В ЦІ ІГРИ Я НЕ ХОЧУ ГРАТИСЯ
За Вас грає пані Тимошенко, хоча я сподіваюсь що нарешті вже награється. wink

Сообщение отредактировал елизаветта - Воскресенье, 04.09.2011, 18:21:34

БобиДата: Воскресенье, 04.09.2011, 20:33:45 | Сообщение # 41
Капитан
Quote (елизаветта)
Судять за перевищення повноважень, а треба судити за зраду Батьківщини.
Респект. wink

Gep_gepДата: Воскресенье, 04.09.2011, 23:11:23 | Сообщение # 42
Генерал
- Шановна, Эcто! Доповнювать до "розлогих відповідей" , які ви, вище отримали - можливо ще, і ще: але наскільки мені зрозуміло, вам, просто лячно самій собі сказати Правду - розвіявши міф про "Богіню", якій ви, щиро вірили і на яку, скоріше всього, покладали великі та світлі надії. Можливо , ви, самі вцьому й винні, бо сказано в Святому Письмі: "Не сотвори собі Кумира!" Моя вам порада: охолодіть свої прекрасні почуття, дайте відпочинок серцю - нехай ваш розум попрацює за нього. Прослідкуйте всю її(пані Тимошенко) політичну та державну діяльність , хоч би десь з 2005 року, а особливо останнього премєства - на щасття кожен журналістський сайт новин, має легкодоступні архіви. Важка праця - та можливо Бог вам допоможе! tongue

"На диявола – хрест, на ворога – меч!

phoenixДата: Понедельник, 05.09.2011, 04:54:40 | Сообщение # 43
Майор
Quote (Gep_gep)
Важка праця - та можливо Бог вам допоможе!
Для цього треба мати бажання, але пам'ятаєте як написано у "Святому Письмі"?- "...Слухати будете - та не почуєте, дивитись будете - та не побачите..." wink

елизаветтаДата: Понедельник, 05.09.2011, 19:21:58 | Сообщение # 44
Quote (phoenix)
"...Слухати будете - та не почуєте, дивитись будете - та не побачите..."
Ну отож бо! biggrin

Сообщение отредактировал елизаветта - Понедельник, 05.09.2011, 19:22:42

barbatoyДата: Понедельник, 05.09.2011, 22:09:05 | Сообщение # 45
Генерал
У как интересно.......оказывается Тимошенко уже не богиня.....абалдеть. А кто жеж на очереди?

Человек может всё что хочет, если умеет сильно хотеть.

Килийский форум - форум г. Килия. Общение, объявления » Килийский форум. Добро пожаловать! » Политические дебаты » Будет ли у Украины достойный лидер? (Азаров поспорил с академиком о генетике украинского народа)
Поиск: