Среда,08.12.2021,14:01:16
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2013 » Март » 29 » В Кілію прийшла «Свобода»
13:52:16
В Кілію прийшла «Свобода»

В понеділок на центральній площі Кілії відбулася зустріч громадськості з народним депутатом України від ВО «Свобода» Павлом Кириленком.

Виступаючи перед присутніми, П. Кириленко озвучив метою свого приїзду - донести до мешканців районних центрів політику свободівців. Він розповів, що, на відміну від інших депутатів, переважно від партії влади, їх партія зовсім по-іншому будує свою роботу:

- Наприклад, вони (депутати провладної партії – авт.) засідають в кабінетах, до них заходять громадяни зі своїми проблемам і ці депутати, такі собі феодали, вирішують їх питання. Звичайно питання тільки тих, хто зміг до них добратися на прийом. І питання вони вирішують, використовуючи телефон: зняв слухавку, подзвонив, «вирішив».  Але така система рабська, проти якої ми, власне, і боремося. Ми вважаємо, що депутат не є царьом-батюшкою, ми виступаємо за те, щоб в нашому суспільстві панувала справедливість, були справедливі закони, а коли все це буде, то не потрібно буде звертатися до депутатів за допомогою. Коли закон буде один для всіх, і коли він буде справедливий і виконуватись, таких питань взагалі не буде. Ті проблеми будуть вирішуватися самі собою.

Власне, за зміну системи, за побудову соціально і національно справедливого суспільства, за словами Павла Кириленка, і бореться ВО «Свобода».

- Ми закликаємо до самоорганізації, до того, щоб люди були свідомими, щоб не продавались за якусь гречку або за ще щось. Тому що, коли людина продається, це означає, що на краще змінюватись у неї ніколи  нічого не буде. А ми всі хотіли б, щоб наші нащадки жили в нормальній правовій країні.

Під час зустрічі усім бажаючим було запропоновано заповнити анкети, в яких були і питання про готовність брати участь в політичній боротьбі на боці опозиційних політичних сил.

Біля намету ВО «Свобода», де проходила зустріч нардепа з кілійцями, людей зібралося небагато. Деякі підходили вже під час виступу і залишалися дослухати, а деякі, трохи послухавши П. Кириленка, розверталися і зі словами: «Базікання все це», йшли. Що ж, як кажуть, час розсудить.

Мабуть, молодій партії треба було більше приділити уваги розповсюдженню інформації про себе взагалі та про цю зустріч окремо…

Наш корр.

 

Поделиться:
Категория: Публикации ДЗ | Просмотров: 1831 | Добавил: Олеся_Ланцман | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 2
-3   Спам
1 777   (04.04.2013 07:28:47) [Материал]
Баба Яга (Елизаветта) путает завоевание свободы с обычным подзаборным гавканьем. Забейся в свою избушку, склочница.

+1   Спам
2 phoenix   (11.04.2013 18:14:31) [Материал]
А ты путаешь шестёрки с семёрками! Одна жирная "шестёрка". smile

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]