Четверг,02.12.2021,20:59:07
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2011 » Май » 27 » Школярі-газетярі!
13:50:04
Школярі-газетярі!
Чотирнадцятий Національний конкурс шкільних газет України відбувся в Миколаєві 12 – 14 травня. Його організаторами є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв). 
Цього року в Національному конкурсі шкільних газет узяли участь 2815 газет, теле- радіо- та фоторепортажів з усіх областей України, а також Росії та Болгарії.
На урочистій церемонії нагородження переможців XIV Національного конкурсу шкільних газет, що відбулася під патронатом міського голови м. Миколаєва Володимира Чайки 13 травня у Палаці творчості учнів Миколаєва були оголошені 31 переможець в 20 номінаціях – кращі юнкори та юнкорівські медіа.
Привітати та оголосити переможців на урочистій церемонії нагородження завітали відомі політики та журналісти України і Миколаєва. Також учасників конкурсу привітали спікер Верховної Ради України Володимир Литвин та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.
Вперше в історії Національного конкурсу шкільних газет участь в урочистій церемонії нагородження переможців взяв Посол Представництва ЄС в Україні пан Жозе Мануел Пінту Тейшейра.
У Миколаїв вирушила делегація прес-центру «Школьная жизнь» у складі юнкорів Голубової Юлії (10-Б), Маляренко К. (8-А), Буркової Дарини (8-А), редакторів Степаненко І.І. (вчитель інформатики) та Шевченко Т.І. (вчитель хімії). Цього року наша газета Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» «Школьная жизнь» вперше брала участь у цьому конкурсі і була нагороджена Дипломом Лауреата Національного конкурсу шкільних газет. Також вітаємо наших колег з Кілійського НВК «ЗОШ № 3 І-ІІІ ст. - ліцей» з перемогою у номінації «Краща стінна газета».
Такі конкурси дають учаснику не лише яскраві враження, а й творче особистісне зростання, натхнення на реалізацію нових проектів.
Однак, не лише нагороди отримали юнкори. Спеціально для юних журналістів та керівників юнкорівських груп було організовано низку заходів, серед яких зустріч з головою Національної спілки журналістів України І.Ф. Лубченко, відвідання Миколаївської обласної ради та зустріч юнкорів з головою Миколаївської обласної ради Ігорем Дятловим, виступ співака, композитора та автора пісень Олега Вінника.
У програмі юнкорівського зльоту відбулися майстер-класи, які провели для юнкорів ведуча телеканалу ТВі Катерина Нестеренко, редактор під сайту «Медіаосвіта» інтернет-видання «Телекритика» Тетяна Неймаш, головний редактор газети «Николевские новости» Анатолій Білоножко.
Родзинкою конкурсу став старт Всеукраїнської акції «Спільне патрулювання юнкорів зі службами УДАІ України», відвідування юнкорами показових навчань десантно-штурмової бригади, а також поїздка переможців конкурсу до лісу на «Алею, присвячену пам’яті журналістів, що загинули під час виконання професійних обов’язків».
І.І. СТЕПАНЕНКО, вчитель інформатики, Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей»Зліва направо:К. Маляренко, Д. Буркова, Т.І. Шевченко,І.І. Степаненко, Ю. Голубова
Поделиться:
Просмотров: 1579 | Добавил: korr | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]