Суббота,28.05.2022,12:24:50
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2015 » Апрель » 18 » Педагог – це не просто професія, це покликання!
15:08:18
Педагог – це не просто професія, це покликання!

Живе і працює в нашому районі світла, багата душею, самовіддана в роботі, професіонал, майстер своєї праці – Валентина Щетнікова, керівник хореографічних гуртків Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Кожного дня, коли є заняття гуртка, їй назустріч наввипередки біжать, штовхаючи один одного, дітлахи. Вона, звісно, розуміє, що її люблять, чекають. Це і є велике недосяжне вчительське щастя. Вона вдячна їм за це сумлінною працею. Гуртки, які веде педагог, працюють в селі Мирне, Шевченкове та місті Кілія.

Жодне свято в Мирному не проходить без виступу ансамблю «Сударушка», а як рукоплещуть мешканці с. Шевченкове ансамблю «Краса і грація» де танцюють їх дітки. Вихованці хореографічного гуртка м. Кілія навчаються лише перший рік, але вже за 5 місяців науки і у них є певні навики хореографічного мистецтва і все це разом – клопітлива, нелегка праця педагога.

 В кінці березня відділ освіти районної державної адміністрації проводив підсумки конкурсів педагогічної майстерності. В номінації «Педагог-позашкільник року» приймала участь і наша Валентина Іванівна зі своїми вихованцями Настею Гончак (учениця Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Марією Маслениковою та Тетяною Шавловською (учениці Минівської ЗОШ І-ІІІ ст.).

Презентацію роботи керівника гуртка В.Щетнікової журі конкурсу оцінили найвищим балом – «5». Валентина Іванівна посіла в конкурсі почесне друге місце і нагороджена грамотою відділу освіти РДА.

Колектив Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості, батьківський комітет щиро вітають Вас, Валентина Іванівна, і бажають Вам творчих успіхів, наснаги.

Залишайся ти і надалі

Другом, лідером, творцем

І при цьому неодмінно

Якнайкращим фахівцем.

Пам’ятай, –

Ти позашкільник!

І при цьому трохи мрійник.

Ж.КЛЄВАК,

методист Кілійського районного будинку дитячої та юнацької творчості

Поделиться:
Категория: Публикации ДЗ | Просмотров: 853 | Добавил: korr | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]