Четверг,21.10.2021,15:44:04
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2017 » Май » 26 » Мобільний офіс праці Рекрутобус PL завітає до Кілії
09:31:11
Мобільний офіс праці Рекрутобус PL завітає до Кілії

Де шукати роботу в Польщі, як не потрапити до рук шахраїв і чи варто працювати легально – на ці та інші запитання дадуть відповідь працівники мобільного офісу праці „Рекрутобус.PL”, котрий від 25 травня вирушає в тур містами України. Це проект нової інформаційної кампанії польської агенції працевлаштування EWL Group, яка виступає за легальне та безпечне працевлаштування у Польщі.

Протягом останніх років все більше українців вбачає у Польщі можливість хорошого заробітку. Згідно з даними державних установ праці, у 2016 році польські роботодавці працевлаштували рекордну кількість іноземців. З понад 1,3 мільйонів дозволів на працевлаштування за кордоном, наданих іноземцям, вражаючі 96% припадають на громадян України.

При такому значному масштабі працевлаштування українців в Польщі, все більшого значення набуває необхідність інформування про права й обов'язки працівників. Особливу потребу мають невеликі міста та села, в яких доступ до інформації може бути більш ускладненим. Особи з таких регіонів часто стають жертвами шахраїв, або ж шукають роботи самостійно, що, в свою чергу, часто закінчується негативними наслідками та проблемами для самих працівників.

«Ми плануємо розповсюдити та донести конкретну інформацію щодо роботи в Польщі до таких груп осіб, які ще не мали можливості дізнатися більше про польський ринок праці», – говорить Анджєй Коркус, голова EWL Group, організатор проекту Rekrutobus.PL. – «Окрім інформування, ми також представимо найцікавіші пропозиції робіт від польських роботодавців, якими українці зможуть скористатися протягом літньо-осіннього сезону. Це перший всеукраїнський проект, який реалізує польська агенція працевлаштування на території України».

Автобуси, які відвідають міста і регіони України, будуть пристосовані до проведення розмов з кандидатами. Завдяки системі електронної реєстрації, організатори зможуть прийняти заявки працівників безпосередньо у день візиту Рекрутобусу до даної місцевості.

Кампанія триватиме до кінця вересня і охопить близько 12-ти областей України (Київську, Львівську, Тернопільську, Івано-франківську, Рівненську, Житомирську, Вінницьку, Полтавську, Одеську, Харківську, Черкаську та Миколаївську), а також кількадесят міст.

Вже на початку червня Рекрутобус завітає до Одеської області.

Тур відбудеться по таких містах:

02.06 - виїзд з Одеси

02.06 - Чорноморськ

02.06 - Білгород-Дністровський

03.06 - Ізмаїл

03.06 - Кілія

04.06 - Болград

04.06 - Арциз

05.06 - Розді́льна

05.06 - Первомайськ

06.06 - Вознесенськ

06.06 - Миколаїв

07.07 - Херсон

07.07 - Цюрупинськ

07.07 - повернення в Одесу

На офіційній сторінці кампанії можна знайти актуальний план візитів Рекрутобусу до кожного регіону. Більше інформації про проект «Рекрутобус.PL» можна знайти на сторінці www.rekrutobus.pl

 

Поделиться:
Категория: Публикации ДЗ | Просмотров: 928 | Добавил: irina_digich | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]