Воскресенье,29.05.2022,00:41:01
Приветствую Вас, Гость, не хотите войти?

ДПС України представляє мультфільм „Місто мрії”
Главная » 2013 » Март » 29 » До виборів – «любі виборці», після них – «бидло»
15:58:03
До виборів – «любі виборці», після них – «бидло»

Депутатский прием в Татарбунарах

 Ми (члени місцевої громадської організації, політичних партій "Фронт Змін” та Свободи) йшли на прийом до народного депутата Барвіненка Віталія Дмитровича як виборці з вимогою відізвати його законопроект щодо мисливства в національних парках та заповідниках. Мали намір поставити декілька питань нардепу: як він виконує свої передвиборчі обіцянки, зокрема, щодо роздамбування лиману Сасик. Що робить для того, щоб в районі не закривалися дитячі садочки та школи (на данний час ліквідуються 3 школи та 2 дитячих садочки, Тузлівський інтернат ліквідували). Нас цікавило питання стану доріг, зокрема, те, як машині швидкої допомоги довезти хворого з Тузлів та Лебедівки після того, як там ліквідували лікарню весною 2012 року. 

Ці питання визвали неабияку агресію народного депутата, він мене "послав” до Дубового (?!). Я включила відеокамеру, щоб він повторив - куди і до кого він мене відправив. Перед цим я сказала, що якщо б Дубовий подав такий ганебний законопроект, я перша б пішла до нього, а так це зробив Барвіненко, тому я тут.  

Барвіненко зробив жест рукою (видно на відео) своєму колезі, можливо, помічнику - депутату облради Сиротюку Ігорю Васильовичу, і той намагався показати мені напрям, в якому я маю рухатися. При цьому він намагався вибити відеокамеру, яка була у мене в руках (я не могла далі знімати). В кімнаті-прийомній нардепа були присутні голова Татарбунарської РДА Кожухаренко Н.Г., заступник голови РДА Чиханцов А.М., голова Татарбунарської райради Кравченко В.М., помічник Барвіненка Краснянська В.П., начальник УПСЗН Гербей Н., а в коридорі сиділи ще керівники структурних підрозділів адміністрації.

Цікаво, що на прийом до депутата прийшов його товариш - директор НПП "Тузлівські лимани” І.С.Вторенко, напевнее, за підпримкою, бо, подейкують, що його мають звільняти. Цікаво, що нас абсолютно не підтримали (в сенсі полювання в заповідниках) працівники національного парку. Навпаки, працівник парку Л.Вторенко, він  же брат директора, сказав, що це «звична практика в Європі»! Такі в нас розумні працівники нацпарку. До речі, жодного фахівця-еколога в нашому НПП немає.

Ось такі справи! До речі, працівники міліції не дозволяли зривати наші плакати регіоналу (була невелика потасовка).

Ірина Вихристюк, голова громадської організації «Відродження», Татарбунари

 

От редакции. На видео http://budjak.com.ua/files/video/barvin/ ясно видно и слышно как помощник нардепа обзывает общественников «быдлом» и требует убираться  подобру-поздорову. Избиратели нравятся депутатам только до выборов?

Поделиться:
Категория: Публикации ДЗ | Просмотров: 2164 | Добавил: korr | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 3
+2   Спам
1 Олеся_Ланцман   (01.04.2013 09:20:16) [Материал]
Чтобы посмотреть видео - пройдите по ссылке, указанной в статье, и загрузите файл 00015.mp4 на свой компьютер.

+1   Спам
2 елизаветта   (01.04.2013 17:21:35) [Материал]
Спасибо! Бабушка уже решила эту шараду а извиниться не успела да и забыла...склероз.... smile

-3   Спам
3 777   (02.04.2013 17:02:56) [Материал]
Это диагноз, баба Яга. wizard

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]